Sádrokartonářské práce, montáže sádrokartonů

Montujeme sádrokatrony na přání zákazníků do nových domů, bytů ale i starších nemovitostí. Každá zakázka je nejdříve prohlédnuta a zákazník je upozorněn na možné komplikace - pokud nějaké jsou. Naším cílem je práci provést tak, aby vše bezproblémově fungovalo. U některých zejména starších nemovitostí řešíme i zateplení a nové sítě. Vše závisí na stavu stavby a požadavcích majitelů.

Opravy sádrokartonů

Sádrokartony mají své výhody, ale občas se stane, že se vlivem nehody sádrokarton poškodí. Většinou je to práce dětí, které neodhadnou sílu nárazu a nebo sádrokarton poškodí nějakým předmětem. Výhodou sádrokartonů je, že se dají velmi snadno opravit. Velmi často pomáháme i jako hodinový manželé opravit díry a poškozený sádrokarton.

Půdní sádrokartonové vestavby

Realizujeme cokoliv dle přání zákazníka. Velmi často montujeme sádrokartony do půdních prostor za účelem rozšíření bydlení o další místnosti. Součástí sádrokartonářských prací je také dodatečné vnitřní zateplení a instalace parozábran.

Montujeme také sádrokartony do koupelen a starších domů - zde je možnost využít prostoru za sádrokartonem k tažení elektriky, vody a sítí.

Sádrokartonové příčky na rozdělení místností

Několikrát jsme již řešili rozdělení a nebo oddělení části místnosti pomocí sádrokartonové příčky. Toto řešení je mnohem praktičtější, než stavba klasické příčky třeba z ytongu a také mnohem rychlejší a levnější.