Výkopové a zemní práce

Realizujeme i různé výkopové práce s následným další úkolem = položení vody, kanalizace, elektrického vedení, stavba základů, stavba sklepa. Podle typu zakázky volíme řešení buď ručním výkopem a nebo technikou. Nejčastěji realizujeme různé pokládky sítí, zejména pak dešťovou kanalizaci, případně pak různá dopojení související s realizovanou stavbou = připojení vody a elektřiny do skleníku, do zahradního domku... atd.

Instalace inženýrských sítí, položení odpadní a dešťové kanalizace

Mít správně ve spádu položenou kanalizaci je naprosto klíčové pro její funčknost. Pokládádme  také drenáže a provádíme i izolace staveb proti vodě asfaltovou lepenkou. U všech zemních prací a následných zásapů poctivě hutníme zeminu tak, aby nedocházelo k pozdějším propadům.

Mrkněte na naše reference: Montáž dešťové kanalizace, Výkop základů sklepa, Výstavba základů zahradního skleníku včetně vyvýšených záhonů, Položení a zásyp kanalizace ze dvora před dům

 

Výkopy základů, odbagrování zeminy

Pro velkou část realizovaných zakázek je potřeba nějak řešit odstranění zeminy, výkopy základů, případně výkop pro založení celé stavby pod úrovní terénu - např. sklepa. Také často řešíme výkop v místě, kde se bagr nedostane a nebo jeho použití není možné z důvodu již uložených sítí a riziko jejich porušení při bagrování. Ka každé zakázce je potřeba přistupovat dle náročnosti provedení a vše je realizováno vždy s maximálnou snahou o úsporu času, nákladů a rizik.